Novinky

Aký antivírus od Avast je pre vás vhodný?

Antivírus je softvér, ktorý chráni naše zariadenie a citlivé údaje pred možnými hrozbami a zneužitím v digitálnom prostredí. Ak narazí na škodlivý kód alebo podozrivú aktivitu, tak upozorní používateľa prostredníctvom notifikácie. Jedným z najbežnejších používaných antivírusových programov je rozhodne antivírus od spoločnosti Avast. Jeho hlavnou výhodou je najmä to, že sa ľahko sťahuje a spúšťa na akomkoľvek zariadení. V ponuke máte hneď niekoľko produktov od Avast, ktoré si môžete vybrať podľa jednotlivých vlastností.

To najlepšie od Avastu môžete dostať v jednom balíku antivírusu Avast Ultimate. Vaše zariadenie bude disponovať slušným výkonom a zároveň vám poskytne vysoké zabezpečenie.

Súčasťou Avast Ultimate licencie sú:

Avast Secureline VPN – zabezpečí vaše online aktivity, takže môžete používať internetové bankovníctvo bez strachu.

Avast Cleanup Premium je program, s ktorým získate dokonalý prehľad o stave vášho počítača.

Avast Passwords Premium ochráni všetky vaše účty, aby na internet neunikli žiadne informácie.

Avast Premium Security je najpokročilejším Avast antivírusom, ktorý vám navyše nezaťaží počítač. Zaistí vám kompletnú ochranu pred vírusmi, ransomwarom a spywarom, pričom bude zabezpečená aj vaša domáca Wi-Fi sieť.

Väčší dôraz na súkromne

Ak nepatríte len medzi bežných užívateľov internetu, tak oceníte antivírus Avast Premium Security, ktorý vám poskytne hlbšiu ochranu súkromia. Avast Premium Security poskytuje ochranu a bezpečnosť pre všetky vaše telefóny, počítače alebo prípadne tablety. Vďaka funkcii inteligentnej detekcie hrozieb udržuje vašu identitu v bezpečí online a pridáva aj ďalšiu ochranu proti ransomvéru pre vaše súbory a osobné fotografie. 

Ochrana pred falošnými webovými stránkami

Program Internet Security šifruje vaše osobné údaje, takže sa nebudete musieť báť toho, že by niekto dokázal zneužiť vaše informácie. Vaše dáta budú zabezpečené prostredníctvom Firewall, čím zabránite hackerom v prístupe k nemu.

Pomocou základnej bezpečnostnej funkcie, ktorá monituruje a kontroluje všetko, čo do vášho počítača vstupuje a odchádza. Program Internet Security má k dispozícií mnoho vrstiev ochrany, vďaka ktorým budete v bezpečí a vaše zariadenie bude pracovať podľa potreby.

V súčasnosti sa môžete často stretnúť s vírusom alebo malwarom, a preto by ste si mali zvoliť antivírusový softvér, ktorý vám poskytne bezpečné používanie vášho zariadenia. Pri výbere máte možnosť zvážiť softvér pre bežných užívateľov internetu alebo antivírusový softvér s väčším dôrazom na bezpečnosť počas každodenného používania.

Naše odporúčanie je jednoznačne Avast Premium Security, ktorý zabezpečí nadpriemernú ochranu Vášmu počítaču a ostatným zariadeniam vo vašej domácnosti. Môžete si vybrať zo širokej škály od jedného až po 10 zariadení.

Pre náročnejších zákazníkov odporúčame Avast Ultimate, ktorý okrem nadpriemenej ochrany Premium Security obsahuje aj CleanUp premium či Avast Antitrack, ktorý vás dokonale ochráni pred sledovaním a mnoho ďalšieho.